Nauja kryptis nekilnojamojo turto rinkoje.

Su nekilnojamojo turto agentūromis darbo rinka tampa vis labiau konkurencinga, tad dabar pats geriausias metas pradėti dirbti savarankiškai su mūsų pagalba. Agent House padės jums sukurti bei plėsti savo verslą, suteikdami jums reikiamą pagalbą kuriant, valdant bei plečiant savo nekilnojamojo turto agentūra.

Prisijunkite per
15 minučių.

Pirma, užsiregistruokite prie Agent House su savo "LinkedIn" paskyra.

Antra, užpildykite savo profilį.

Trečia, pradėkite naudotis ir plėsti savo verslą.

Pradėkite dabar
perks

Naudokitės savo arba mūsų pasiūlymais pardavimui bei nuomai.

Mes norime stebėti jūsų augimą bei plėtimąsį. Įkelkite savo pasiūlymus į visas populiariausias NT platformas. Gausite galimybę naudotis mūsų esamais NT rinkos pasiūlymais, kuriuos jūs galėsite pardavinėti, nomuoti ir taip uždirbti daugiau pridėtinės vertės.

Be jokių rizikų sukursite bei išplėsite savo asmeninių klientų ratą. Gausite prieigą prie pagrindinių lokalių ir tarptautinių interneto portalų bei visų kitų socialinių medijų.

perks

Išvenkite sunkaus ir varginančio darbo.

Mes užtikrinsime jums profesionalių ekspertų komandą, kuri padės jums progresuoti, plėstis bei administruoti jūsų sandorius, kad jūs galėtumėte susikoncentruoti ties svarbesniais verslo aspektais.

FOKUSUOKITĖS TIES SAVO VERSLU
perks

Gaukite 100% komisinių.

Kadangi tai yra jūsų asmeninis verslas, todėl gausite visas pajamas nuo sandorių, kuriuos įvykdysite. Mūsų vienintelė sąlyga - mėnesinis nario mokestis 99 € / mėn.

perks

Gaukite visus reikiamus sertifikatus.

Mes pasirūpinsime visais teisiniais klausimais, kad jūs galėtumėte susitelkti ties pardavimais, nuoma bei verslo plėtra.

PRADĖKITE ŠIANDIEN
perks

Pagalba bus visada šalia.

Gausite visokeriopą pagalbą, kai tik prireiks - mūsų back-office komanda veikia 24/7. Šią ekspertų komandą sudaro pagrindinis koordinatorius, operatorius, finansų konsultantas bei skambučių centras.

Pradėkite šiandien, per mažiau nei 15 minučių.

REGISTRUOTIS

Iškilo klausimų? Peržvelkite dažniausiai užduodamus klausimus.